TS33-46-35-BK-160-SMT-TR
TS33-46-35-BK-160-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS33-46-35-BK-160-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-TS33-46-35-BK-160-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-TS33-46-35-BK-160-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS33-46-35-BK-160-SMT-TR
Opis
4.6 X 1.85 MM, 1.25 MM ACTUATOR
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane z boku Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS33-46-35-BK-160-SMT-TR Modele
Kategoria
Długość aktuatora, kąt prosty
2,10mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane z boku
Seria
Styl zakończenia
Wypustka SMD (SMT)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obrys
4,60mm x 1,80mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
160gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Materiał aktuatora
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Prostokątny przycisk
Skok przełącznika
0,20mm