TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR
TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR
Opis
7 X 3.5 MM, 1.1 MM ACTUATOR HEIG
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane z boku Montaż powierzchniowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS32-7-35-BK-160-RA-SMT-TR Modele
Kategoria
Długość aktuatora, kąt prosty
3,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane z boku
Seria
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obrys
7,00mm x 3,50mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
160gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Materiał aktuatora
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Prostokątny przycisk
Skok przełącznika
0,25mm