TS21-34-035-BK-260-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS21-34-035-BK-260-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-TS21-34-035-BK-260-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-TS21-34-035-BK-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS21-34-035-BK-260-SMT-TR
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS21-34-035-BK-260-SMT-TR Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
1,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Wypustka SMD (SMT)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obrys
3,40mm x 3,40mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
260gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Materiał aktuatora
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Typ aktuatora
Standard
Skok przełącznika
0,15mm