TS17-48-05-YE-260-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS17-48-05-YE-260-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-TS17-48-05-YE-260-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-TS17-48-05-YE-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TS17-48-05-YE-260-SMT-TR
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS17-48-05-YE-260-SMT-TR Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
0,55mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obrys
4,80mm x 4,80mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
260gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,20mm