TS15-1212-95-BK-260-SCR-D
Numer produktu DigiKey
2223-TS15-1212-95-BK-260-SCR-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS15-1212-95-BK-260-SCR-D
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modele EDA/CAD
TS15-1212-95-BK-260-SCR-D Modele
Obrys
12,00mm x 12,00mm
Siła robocza
260gf
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,45mm
Okres trwałości mechanicznej
50000 cykli
9,50mm