TS11-674-105-BK-160-RA-D
Numer produktu DigiKey
2223-TS11-674-105-BK-160-RA-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS11-674-105-BK-160-RA-D
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane z boku Otwór przelotowy, kąt prosty
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS11-674-105-BK-160-RA-D Modele
Kategoria
Długość aktuatora, kąt prosty
10,50mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane z boku
Seria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Opakowanie
Torba
Oświetlenie
Niepodświetlane
Status części
Aktywny
Siła robocza
160gf
Obwód
SPST-NO
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Materiał aktuatora
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm