TS08-66-43-BK-160-SMT-67
Numer produktu DigiKey
2223-TS08-66-43-BK-160-SMT-67-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS08-66-43-BK-160-SMT-67
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Modele EDA/CAD
TS08-66-43-BK-160-SMT-67 Modele
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Obrys
6,10mm x 6,10mm
Opakowanie
Torba
Siła robocza
160gf
Obwód
SPST-NO
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Materiał aktuatora
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Skok przełącznika
0,25mm
Typ mocowania
Okres trwałości mechanicznej
80000 cykli
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
4,30mm