TS04-66-95-BK-160-SMT
Numer produktu DigiKey
2223-TS04-66-95-BK-160-SMT-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS04-66-95-BK-160-SMT
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modele EDA/CAD
TS04-66-95-BK-160-SMT Modele
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Opakowanie
Torba
Siła robocza
160gf
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Materiał aktuatora
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
Okres trwałości mechanicznej
80000 cykli
9,50mm