TS04-66-73-BK-260-SMT
Numer produktu DigiKey
2223-TS04-66-73-BK-260-SMT-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS04-66-73-BK-260-SMT
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modele EDA/CAD
TS04-66-73-BK-260-SMT Modele
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Siła robocza
260gf
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
Okres trwałości mechanicznej
60000 cykli
7,30mm