TS04-66-73-BK-260-SMT-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TS04-66-73-BK-260-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS04-66-73-BK-260-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TS04-66-73-BK-260-SMT-TR
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TS04-66-73-BK-260-SMT-TR Modele
Styl zakończenia
Gull Wing
Seria
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Siła robocza
260gf
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Materiał aktuatora
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
Okres trwałości mechanicznej
60000 cykli
Typ mocowania
Bazowy numer produktu
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
7,30mm