TS03-66-95-BK-260-LCR-D-67
Numer produktu DigiKey
2223-TS03-66-95-BK-260-LCR-D-67-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS03-66-95-BK-260-LCR-D-67
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modele EDA/CAD
TS03-66-95-BK-260-LCR-D-67 Modele
Obrys
6,10mm x 6,10mm
Siła robocza
260gf
Obwód
SPST-NO
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
Typ mocowania
Okres trwałości mechanicznej
60000 cykli
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
9,50mm