TS03-66-95-BK-160-LCR-D-67
Numer produktu DigiKey
2223-TS03-66-95-BK-160-LCR-D-67-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS03-66-95-BK-160-LCR-D-67
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TS03-66-95-BK-160-LCR-D-67 Modele
Kategoria
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Obrys
6,10mm x 6,10mm
Opakowanie
Torba
Oświetlenie
Niepodświetlane
Status części
Aktywny
Siła robocza
160gf
Obwód
SPST-NO
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Materiał aktuatora
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Typ aktuatora
Standard
Skok przełącznika
0,25mm
Typ mocowania
Okres trwałości mechanicznej
80000 cykli
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
9,50mm