TS02-66-120-BK-260-LCR-D
Numer produktu DigiKey
2223-TS02-66-120-BK-260-LCR-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS02-66-120-BK-260-LCR-D
Opis
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Modele EDA/CAD
TS02-66-120-BK-260-LCR-D Modele
Obrys
6,00mm x 6,00mm
Siła robocza
260gf
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Skok przełącznika
0,25mm
Okres trwałości mechanicznej
60000 cykli
Typ mocowania
Bazowy numer produktu
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
12,00mm