TBP04R3-500-03BE
Numer produktu DigiKey
2223-TBP04R3-500-03BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP04R3-500-03BE
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TBP04R3-500-03BE Modele
Kategoria
Prąd - IEC
10A
Napięcie - IEC
400 V
Seria
Prąd - UL
15 A
Napięcie - UL
300 V
Kolor
Niebieskie
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
3
Pozycje na poziom
3
Raster
0,197" (5,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)