TBP04R1-500-11BE
TBP04R1-500-11BE
TBP04R1-500-11BE
Numer produktu DigiKey
2223-TBP04R1-500-11BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP04R1-500-11BE
Opis
TERM BLOCK HDR 11POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,197" (5,00mm) 90°, kąt prosty Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBP04R1-500-11BE Modele
Kategoria
Prąd - IEC
10A
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Napięcie - IEC
400 V
Seria
Prąd - UL
15 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - UL
300 V
Status części
Aktywny
Kolor
Niebieskie
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
11
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Pozycje na poziom
11
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Materiał styku
Stop miedzi
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja listwy
90°, kąt prosty
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Styl zakończenia
Lutowany
Wysokość izolacji
1,122" (28,50mm)