TBP03R2-350-03GR
Numer produktu DigiKey
2223-TBP03R2-350-03GR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP03R2-350-03GR
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 3.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,138" (3,50mm) Pionowe Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBP03R2-350-03GR Modele
Kategoria
Prąd - IEC
7A
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Napięcie - IEC
250 V
Seria
Prąd - UL
8 A
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - UL
300 V
Status części
Aktywny
Kolor
Zielone
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
3
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Pozycje na poziom
3
Funkcje
Prowadnica nacięcia
Liczba poziomów
1
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał styku
Stop miedzi
Orientacja listwy
Pionowe
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Styl zakończenia
Lutowany
Długość tylnej części styku
0,134" (3,40mm)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Wysokość izolacji
0,362" (9,20mm)