TBP02P1W-381-08BE
TBP02P1W-381-08BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02P1W-381-08BE
Numer produktu DigiKey
102-6509-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP02P1W-381-08BE
Opis
TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM
Szczegółowy opis
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Modele EDA/CAD
TBP02P1W-381-08BE Modele
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1,5mm²
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Nikiel
Liczba pozycji
8
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
1
Rozmiar wkręta
M2
Raster
0,150" (3,81mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,2Nm (1,7lb-in)
Wejście przewodu wtyczki
180°
Długość zdejmowania izolacji
7mm
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Prąd - IEC
7A
Wysokość izolacji
0,441" (11,20mm)
Napięcie - IEC
250 V
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
8 A