Ilustracja dla TBP02P1-381-08OR jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TBP02P1-381-08OR
Numer produktu DigiKey
2223-TBP02P1-381-08OR-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP02P1-381-08OR
Opis
TERM BLOCK PLUG 8POS 3.81MM
Szczegółowy opis
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,150" (3,81mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Prąd - UL
8 A
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-28 AWG
Opakowanie
Torba
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1,5mm²
Kolor
Pomarańczowe
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
8
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Nikiel
Pozycje na poziom
8
1
Rozmiar wkręta
M2
Raster
0,150" (3,81mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,2Nm (1,7lb-in)
Wejście przewodu wtyczki
180°
Długość zdejmowania izolacji
7mm
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Prąd - IEC
7A
Wysokość izolacji
0,441" (11,20mm)
Napięcie - IEC
250 V