TBP01R2W-508-03BE
Numer produktu DigiKey
102-6459-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP01R2W-508-03BE
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5.08MM
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TBP01R2W-508-03BE Modele
Kategoria
Napięcie - IEC
320 V
Prąd - UL
16 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
3
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Pozycje na poziom
3
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja listwy
Pionowe
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Styl zakończenia
Lutowany
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Bazowy numer produktu
Prąd - IEC
20A