TBP01R2-508-04BE
TBP01R2-508-04BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01R2-508-04BE
Numer produktu DigiKey
102-6424-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP01R2-508-04BE
Opis
TERM BLOCK HDR 4POS 5.08MM
Szczegółowy opis
4 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,200" (5,08mm) Pionowe Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TBP01R2-508-04BE Modele
Kategoria
Prąd - IEC
20A
Napięcie - IEC
320 V
Seria
Prąd - UL
16 A
Napięcie - UL
300 V
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba pozycji
4
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Pozycje na poziom
4
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja listwy
Pionowe
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Styl zakończenia
Lutowany
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)