TBP01P1W-508-02BE
TBP01P1W-508-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP01P1W-508-02BE
Numer produktu DigiKey
102-6438-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBP01P1W-508-02BE
Opis
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBP01P1W-508-02BE Modele
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-28 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
2,5mm²
Opakowanie
Torba
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Nikiel
Liczba pozycji
2
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Rozmiar wkręta
M3
Raster
0,200" (5,08mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,5Nm (4,4lb-in)
Wejście przewodu wtyczki
180°
Długość zdejmowania izolacji
7mm
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał styku
Stop miedzi
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Prąd - IEC
20A
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Napięcie - IEC
320 V
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
16 A