TBLH10-350-12BK
Numer produktu DigiKey
102-TBLH10-350-12BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBLH10-350-12BK
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBLH10-350-12BK Modele
Kategoria
Napięcie
300 V
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Przekrój przewodu
16-24 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taca
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - zacisk przycisku
Status części
Aktywny
Funkcje
Wciśnięty przycisk
Liczba poziomów
1
Kolor
Czarne
Pozycje na poziom
12
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał obudowy
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP)
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi - cynowany
Prąd
10 A