TBL005A-500-03GY-2WT
TBL005A-500-03GY-2WT
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBL005A-500-03GY-2WT
Numer produktu DigiKey
102-TBL005A-500-03GY-2WT-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBL005A-500-03GY-2WT
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,
Szczegółowy opis
3 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
TBL005A-500-03GY-2WT Modele
Kategoria
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
14-26 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Pozycje na poziom
3
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi - cynowany
Prąd
15 A