TBL002A-350-14GY-2GY
Numer produktu DigiKey
102-6377-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBL002A-350-14GY-2GY
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy, zagięty wtyk
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBL002A-350-14GY-2GY Modele
Kategoria
Napięcie
300 V
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Przekrój przewodu
20-24 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy, zagięty wtyk
Opakowanie
Taca
Zakończenie przewodu
Bezśrubowy - zacisk przycisku
Status części
Aktywny
Funkcje
Blokowanie (z boku), aktywowany przyciskiem
Liczba poziomów
1
Kolor
Szare
Pozycje na poziom
14
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Orientacja powierzchni współpracującej
Kąt 45° (135°) względem płytki
Materiał styku - powłoka
Brąz fosforowy - cynowane
Prąd
2 A