TBL002A-350-12GY-2GY
Numer produktu DigiKey
102-6375-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBL002A-350-12GY-2GY
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,
Szczegółowy opis
12 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy, zagięty wtyk
Modele EDA/CAD
TBL002A-350-12GY-2GY Modele
Kategoria
Napięcie
300 V
Przekrój przewodu
20-24 AWG
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy, zagięty wtyk
Pozycje na poziom
12
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał styku - powłoka
Brąz fosforowy - cynowane
Prąd
2 A
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 13
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Taca
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
935W magazynie