TBDR-06-15-GY
TBDR-06-15-GY
TBDR-06-15-GY
Numer produktu DigiKey
2223-TBDR-06-15-GY-ND
Producent
Numer produktu producenta
TBDR-06-15-GY
Opis
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, GRAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Złącze kostki zaciskowej 2 Pozycje Masa, uziemienie Szare 14-26 AWG
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TBDR-06-15-GY Modele
Kategoria
Zacisk - szerokość
3,5mm
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Styl zakończenia
Wciskane, sprężyna
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
14-26 AWG
Opakowanie
Skrzynka
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,2-1,5mm²
Status części
Aktywny
Kolor
Szare
Typ
Masa, uziemienie
Materiał -izolacja
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Liczba pozycji
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
8mm - 10mm