TB009-508-18BE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 0
Arkusz danych
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TB009-508-18BE
Numer produktu DigiKey
TB009-508-18BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
TB009-508-18BE
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TB009-508-18BE Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Pozycje na poziom
18
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi - cynowany
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stop cynku - niklowany
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Prąd
20 A
Moment obrotowy - wkręta
0,5Nm (4,4lb-in)
Napięcie
300 V