TB007-508-02BE
TB007-508-02BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TB007-508-02BE
Numer produktu DigiKey
102-6203-ND
Producent
Numer produktu producenta
TB007-508-02BE
Opis
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TB007-508-02BE Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Torba
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Pozycje na poziom
2
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi - cynowany
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stop cynku - niklowany
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Prąd
16 A
Moment obrotowy - wkręta
0,5Nm (4,4lb-in)
Napięcie
300 V