SR2-12V-330-1C
Numer produktu DigiKey
2223-SR2-12V-330-1C-ND
Producent
Numer produktu producenta
SR2-12V-330-1C
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 1A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SR2-12V-330-1C Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
8,4V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
6 ms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas zwalniania
4 ms
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-25°C - 70°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
1 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
120V~, 24V= (maks.)
Typ przekaźnika
Przeznaczenie ogólne
Obciążenie - maks. przełączanie
120VA, 24W
Rezystancja cewki
440 Ohms
Prąd cewki
27.3 mA