SJ5-43502PM
SJ5-43502PM
Understanding Audio Jack Switches and Schematics
SJ5-43502PM
Numer produktu DigiKey
CP5-43502PM-ND
Producent
Numer produktu producenta
SJ5-43502PM
Opis
CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3,50mm (0,141", 1/8", wtyczka mini) - słuchawka Gniazdo foniczne Stereo (4 przewody, TRRS) Złącze Lutowane oczka
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SJ5-43502PM Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowane oczka
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
34V~/=
Typ złącza
Gniazdo foniczne
Prąd znamionowy (A)
1 A
Płeć
Żeńskie
Materiał styku - powłoka
Nikiel
Linie sygnałowe
Stereo (4 przewody, TRRS)
Materiał korpusu
Mosiądz
Uznana w branży średnica współpracująca
Kolor korpusu
Srebro, czarne
Średnica rzeczywista
0,142" (3,60mm)
Materiał obudowy
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Liczba pozycji/styków
4 żyły, 4 styki
Materiał styku
Stop miedzi
Przełączniki wewnętrzne
Nie zawiera przełącznika
Rozmiar otworu w tablicy
0,276" (7,00mm)