SJ3-35094BG
Numer produktu DigiKey
2223-SJ3-35094BG-ND
Producent
Numer produktu producenta
SJ3-35094BG
Opis
AUDIO JACK, 3.5MM, THROUGH HOLE,
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3,50mm (0,141", 1/8", wtyczka mini) - słuchawka Gniazdo foniczne Stereo (5 przewody, TRRS) Złącze Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SJ3-35094BG Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Ekranowanie
Nieekranowane
Opakowanie
Taca
Funkcje
Prowadnica płytki
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Typ złącza
Gniazdo foniczne
Napięcie - znamionowe
12V=
Płeć
Żeńskie
Prąd znamionowy (A)
1 A
Linie sygnałowe
Stereo (5 przewody, TRRS)
Długość/głębokość powierzchni współpracującej
0,551" (14,00mm)
Uznana w branży średnica współpracująca
Materiał styku - powłoka
Złoto, srebro
Średnica rzeczywista
0,142" (3,60mm)