RDS-10S-1045-D
Numer produktu DigiKey
2223-RDS-10S-1045-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
RDS-10S-1045-D
Opis
SWITCH ROTARY DIP BCD 0.025A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP BCD 10 pozycja Otwór przelotowy Narzędzie rotacyjne Siłownik 25mA 24V=
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RDS-10S-1045-D Modele
Kategoria
Wykończenie styku
Złoto
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość nad płytką
0,177" (4,50mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Obwód
BCD
Zmywalne
Brak
Liczba pozycji
10
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
25mA
Materiał korpusu
Poliamid (PA9T)
Napięcie znamionowe
24V=
Długość
0,394" (10,00mm)