PTN24A-A1120DPA
Numer produktu DigiKey
2223-PTN24A-A1120DPA-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTN24A-A1120DPA
Opis
POT 1M OHM 1/2W CARBON LOG
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1M Ohm 1 zespoły Logarytmiczne Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 0,5W, 1/2W Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTN24A-A1120DPA Modele
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Typ regulacji
Regulacja boczna
Seria
Obrót
305°
Opakowanie
Taca
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Wtyki PC
Rezystancja (omy)
1M
Typ aktuatora
Spłaszczony
Tolerancja
±20%
Długość aktuatora
0,787" (20,00mm)
Moc (W)
0,5W, 1/2W
Średnica aktuatora
0,236" (6,00mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
M9,5 x 0,75
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Logarytmiczne
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,945" (24,00mm)