PTN10-E500HB20
Numer produktu DigiKey
2223-PTN10-E500HB20-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTN10-E500HB20
Opis
TRIMMER 500KOHM 0.15W PC PIN TOP
Szczegółowy opis
500 kOhms 0,15W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja górna
Modele EDA/CAD
PTN10-E500HB20 Modele
Tolerancja
±20%
Typ regulacji
Regulacja górna
Opakowanie
Torba
Otwór przelotowy
Rezystancja
500 kOhms
Moc (W)
0,15W
Rozmiar / wymiar
Rotund - Diam. 0,406" (10,30mm)