PTN10-A500HB20
Numer produktu DigiKey
2223-PTN10-A500HB20-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTN10-A500HB20
Opis
TRIMMER 500K OHM 0.15W PC PIN
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
500 kOhms 0,15W Wtyki PC Otwór przelotowy Potencjometr dostrojczy Węgiel 1.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PTN10-A500HB20 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Liczba obrotów
1.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Torba
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rezystancja
500 kOhms
Styl zakończenia
Wtyki PC
Moc (W)
0,15W
Rozmiar / wymiar
Rotund - Diam. 0,406" (10,30mm)