PRL3-24V-SC-1C
Numer produktu DigiKey
2223-PRL3-24V-SC-1C-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRL3-24V-SC-1C
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PRL3-24V-SC-1C Modele
Kategoria
Typ cewki
Zatrzaskiwanie, pojedyncza cewka
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Rurka
Napięcie wymuszenia zwolnienia
19,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
8 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
5 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
10 A
Agencja zatwierdzająca
cURus
Napięcie przełączania
240V~, 330V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
2770VA, 300W
Rezystancja cewki
720 Ohms
Prąd cewki
33.3 mA