PRE29-48V-S-450-1A-E
Numer produktu DigiKey
2223-PRE29-48V-S-450-1A-E-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRE29-48V-S-450-1A-E
Opis
RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 48V
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPST-NO (1 Form A) 48V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PRE29-48V-S-450-1A-E Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Prod.
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Izolacja cewki
Klasa B
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
33,6V=
Status części
Nieaktualne
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Typ mocowania
Czas pracy
8 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
4 ms
Forma styku
SPST-NO (1 Form A)
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy styku
5 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
240V~, 330V=
Agencja zatwierdzająca
cURus
Obciążenie - maks. przełączanie
1250VA, 150W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
9.4 mA
Rezystancja cewki
5.12 kOhms