PR27-18V-S-900-1C-F
Numer produktu DigiKey
2223-PR27-18V-S-900-1C-F-ND
Producent
Numer produktu producenta
PR27-18V-S-900-1C-F
Opis
32.23 X 27.4 X 27.92 MM, 18 V, 4
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik SPDT (1 Form C) 18V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PR27-18V-S-900-1C-F Modele
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC, szybkozłącze - 0,250" (6,3mm)
Prod.
Klasa uszczelnienia
Uszczelnione - ochrona przed topnikiem
Seria
Izolacja cewki
Klasa F
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie wymuszenia działania
13,5V=
Status części
Aktywny
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,8V=
Typ mocowania
Czas pracy
15 ms
Napięcie cewki
Czas zwalniania
10 ms
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Prąd znamionowy styku
40 A
Materiał styku
Srebro-tlenek cyny (AgSnO)
Napięcie przełączania
300V~, 30V= - (maks.)
Agencja zatwierdzająca
cURus
Obciążenie - maks. przełączanie
10000VA, 900W
Typ przekaźnika
Prąd cewki
47.4 mA
Rezystancja cewki
380 Ohms