MPB01-1C54-SB-CAP-BK-D
Numer produktu DigiKey
2223-MPB01-1C54-SB-CAP-BK-D-ND
Producent
Numer produktu producenta
MPB01-1C54-SB-CAP-BK-D
Opis
SPDT, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
Standardowy czas realizacji przez producenta
9 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki przyciskowe SPDT Standard Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MPB01-1C54-SB-CAP-BK-D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
14mA (=)
Prod.
Napięcie znamionowe - prąd stały
28 V
Seria
Typ aktuatora
Okrągły, przycisk
Opakowanie
Torba
Oznaczenie aktuatora
Bez oznaczenia
Status części
Aktywny
Kolor - aktuator/kołpak
Czarne
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Styl zakończenia
Wtyk PC
Typ
Standard
Temperatura robocza
-25°C - 80°C