DS04-254-1L-07BK
Numer produktu DigiKey
2223-DS04-254-1L-07BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS04-254-1L-07BK
Opis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP SPST 7 pozycja Otwór przelotowy Ślizgowe (standardowe) Siłownik 25mA 24V=
Modele EDA/CAD
DS04-254-1L-07BK Modele
Wysokość nad płytką
0,166" (4,21mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Styl zakończenia
Wtyk PC
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
7
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
25mA
Napięcie znamionowe
24V=
Długość
0,739" (18,78mm)