DS04-254-1L-02BK nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 82
Arkusz danych
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
W magazynie: 6
KaiFeng Electronics
W magazynie: 31 000
CIT Relay and Switch
W magazynie: 392
Przełączniki DIP SPST 2 pozycja Otwór przelotowy Ślizgowe (standardowe) Siłownik 25mA 24V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DIP Switches 101
DS04-254-1L-02BK
Numer produktu DigiKey
2223-DS04-254-1L-02BK-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS04-254-1L-02BK
Opis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DS04-254-1L-02BK Modele
Wysokość nad płytką
0,166" (4,21mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Styl zakończenia
Wtyk PC
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
2
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
25mA
Napięcie znamionowe
24V=
Długość
0,239" (6,08mm)