DS04-254-1-12BK-SMT
DS04-254-1-12BK-SMT
DIP Switches 101
DS04-254-1-12BK-SMT
Numer produktu DigiKey
2223-DS04-254-1-12BK-SMT-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS04-254-1-12BK-SMT
Opis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP SPST 12 pozycja Montaż powierzchniowy Ślizgowe (standardowe) Siłownik 25mA 24V=
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DS04-254-1-12BK-SMT Modele
Kategoria
Wykończenie styku
Złoto
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość nad płytką
0,189" (4,80mm)
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Gull Wing
Status części
Aktywny
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Obwód
SPST
Zmywalne
Brak
Liczba pozycji
12
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
25mA
Materiał korpusu
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Napięcie znamionowe
24V=
Długość
1,239" (31,48mm)