DS04-254-1-04BK-SMT-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 4 929
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 5 915
Arkusz danych
Przełączniki DIP SPST 4 pozycja Montaż powierzchniowy Ślizgowe (standardowe) Siłownik 25mA 24V=
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DIP Switches 101
DS04-254-1-04BK-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-DS04-254-1-04BK-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
DS04-254-1-04BK-SMT-TR
Opis
SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał styku
Stop miedzi
Producent
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Wysokość nad płytką
0,179" (4,55mm)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Gull Wing
Obwód
SPST
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Liczba pozycji
4
Zmywalne
Brak
Prąd znamionowy (A)
25mA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie znamionowe
24V=
Materiał korpusu
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ aktuatora
Ślizgowe (standardowe)
Długość
0,439" (11,16mm)