DS02C-254-1L-05BE
Numer produktu DigiKey
2223-DS02C-254-1L-05BE-ND
Producent
Numer produktu producenta
DS02C-254-1L-05BE
Opis
SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przełączniki DIP SPST 5 pozycja Otwór przelotowy, kąt prosty Piano Siłownik 25mA 24V=
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DS02C-254-1L-05BE Modele
Kategoria
Wykończenie styku
Złoto
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość nad płytką
0,378" (9,60mm)
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy, kąt prosty
Opakowanie
Rurka
Styl zakończenia
Wtyk PC
Status części
Aktywny
Raster
0,100" (2,54mm), pełne
Obwód
SPST
Zmywalne
Brak
Liczba pozycji
5
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
25mA
Materiał korpusu
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Napięcie znamionowe
24V=
Długość
0,562" (14,27mm)