CSS-13050-204
Numer produktu DigiKey
2223-CSS-13050-204-ND
Producent
Numer produktu producenta
CSS-13050-204
Opis
SPEAKER 4OHM 20W TOP PORT 90DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 20 W 104 Hz ~ 15 kHz Góra Okrągłe
Kategoria
Moc - znamionowa
20 W
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Moc - maks.
25 W
Seria
Lokalizacja portu
Góra
Opakowanie
Skrzynka
Kształt
Okrągłe
Status części
Aktywny
Materiał - stożek
Papier
Technologia
Magnetyczne
Materiał - magnes
Ferryt
Typ
Przeznaczenie ogólne
Zakończenie
Lutowane oczka
Zakres częstotliwości
104 Hz ~ 15 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 5,098" (129,50mm)
Częstotliwość - rezonansu własnego
130Hz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,969" (50,00mm)
Impedancja
4 Ohms
Temperatura robocza
-20°C - 60°C
Sprawność - dBA
90
Zniekształcenia znamionowe
Maks. 8% przy 1kHz, 1W
Sprawność - próby
1W/500mm