CP854705-2
Numer produktu DigiKey
102-4053-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP854705-2
Opis
PELTIER, 40 X 40 X 7.05 MM, 8.5
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 51,6W przy 27°C 8.5 A 80°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP854705-2 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Delta Tmax przy Th
85°C przy 27°C
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość
7,05mm
Seria
Liczba stopni
2
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
8.5 A
Status części
Aktywny
Napięcie - maks.
16.1 V
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Rezystancja
1.65 Ohms
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 40,00mm x 40,00mm (dł. x szer.)
Temperatura robocza
80°C
Qmax przy Th
51,6W przy 27°C