CP853345H
Numer produktu DigiKey
102-4443-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP853345H
Opis
PELTIER, 30 X 30 X 3.45 MM, 8.5
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 43,1W przy 27°C 8.5 A 80°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP853345H Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość
3,45mm
Seria
Liczba stopni
1
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
8.5 A
Status części
Aktywny
Napięcie - maks.
8.8 V
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Rezystancja
850 mOhms
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 30,00mm x 30,00mm (dł. x szer.)
Temperatura robocza
80°C
Qmax przy Th
43,1W przy 27°C