CP603315H
Numer produktu DigiKey
102-4434-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP603315H
Opis
PELTIER, 30 X 30 X 3.15 MM, 6 A,
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 53,1W przy 27°C 6 A 80°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP603315H Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość
3,15mm
Seria
Liczba stopni
1
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
6 A
Status części
Aktywny
Napięcie - maks.
15.7 V
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Rezystancja
1.9 Ohms
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 30,00mm x 30,00mm (dł. x szer.)
Temperatura robocza
80°C
Qmax przy Th
53,1W przy 27°C