CP502550665-2
Numer produktu DigiKey
102-4690-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP502550665-2
Opis
PELTIER, 25.5 X 50 X 6.65 MM, 5.
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEC (chłodnica termoelektryczna) 23,0W przy 27°C 5 A 100°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP502550665-2 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Delta Tmax przy Th
82°C przy 27°C
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Wysokość
6,65mm
Seria
Liczba stopni
2
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
5 A
Status części
Aktywny
Napięcie - maks.
12.8 V
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Rezystancja
2.4 Ohms
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - 50,00mm x 26,25mm (dł. x szer.)
Temperatura robocza
100°C
Qmax przy Th
23,0W przy 27°C