CP1881-222 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Tark Thermal Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
TEC (chłodnica termoelektryczna) 3,8W przy 27°C 1.8 A 150°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
How to Select a Peltier Module
CP1881-222
Numer produktu DigiKey
2223-CP1881-222-ND
Producent
Numer produktu producenta
CP1881-222
Opis
PELTIER, 8.1 X 8.1 X 2.22 MM, 1.
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CP1881-222 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Wysokość
2,22mm
Prąd - maks.
1.8 A
Napięcie - maks.
3.8 V
Rezystancja
1.62 Ohms
Typ
TEC (chłodnica termoelektryczna)
Temperatura robocza
150°C
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 8,10mm x 8,10mm (dł. x szer.)
Funkcje
Przewody, nieuszczelnione
Qmax przy Th
3,8W przy 27°C
Bazowy numer produktu
Delta Tmax przy Th
70°C przy 27°C